0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

0

برای مشاهده لیست وارد شوید...

مشاهده محصولات فروشگاه

قوانین سایت

توافق نامه استفاده از خدمات زبان آموز:

مقدمه: سایت زبان آموز صرفآ یک بستر برای زبان آموزی است که دانشجویان برای رزرو کلاس آنلاین با اساتید موجود در سایت از آن استفاده میکنند و در ساعت مقرر از طریق سایت کلاس رزرو شده خود را در قالب این توافقنامه وهمچنین سایر مقررات عملیاتی که زبان آموز درهر زمانی ممکن است منتشر و به روز نماید برگزار میکنند. این توافق نامه بین شما (دارنده حساب کاربری یا کاربر) به عنوان دانشجو و زبان آموز به عنوان بستر ارائه دهنده برگزاری کلاس آنلاین برای اساتید و دانشجویان منعقد میگردد.

1- داشتن حساب کاربری در زبان آموز:

کاربر در زمان ثبت نام، اطلاعات شخصی خود از جمله نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل و شماره موبایل را به درستی وارد میکند که در صورت عدم ارائه اطلاعات صحیح، زبان آموز هیچگونه مسئولیتی در پشتیبانی به موقع و مناسب کلاس هایتان را نخواهد داشت. کاربر موظف هست که نام کاربری و رمز ورود خود را محرمانه نگه دارد و اطلاعات حساب کاربری خود را در اختیار سایرین قرار ندهد. چنانچه دانشجو با ایجاد حساب های کاربری مختلف سعی در ایجاد اختلال در سامانه و یا استفاده از کلاس های رایگان متعدد و یا نظایر آنرا داشته باشد، حساب کاربری شما بدون هیچگونه تذکر قبلی حذف خواهد شد و کلیه عواقب قانونی آن برعهده دانشجو خواهد بود. پس از ثبت نام در سایت، ایمیل و یا شماره شما جهت اطلاع رسانی کلاس هایتان و یا سایر اطلاع رسانی های زبان آموز مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

2- رزرو کلاس های آزمایشی و غیرآزمایشی:

هر دانشجو تنها حق استفاده از 5 عدد کلاس آزمایشی رایگان در زبان آموز را داشته و در صورت استفاده بیشتر به هر طریق دیگری از کلاس های رایگان ، اکانت شما بدون هیچ تذکری حذف خواهد شد. زبان آموز به طورمرتب و منظم طبق الگوریتم های پیشرفته کیفیت آموزشی و تکمیل بودن پروفایل اساتید را میسنجد، اما این بدان معنی نیست که تضمین کیفیت برگزاری کلاس های اساتید با زبان آموز است. لذا دانشجو متعهد است تا پروفایل استاد را به طوردقیق بررسی کرده ( مشاهده ویدئو معرفی استاد، خواندن نظرات دانشجویان قبلی و …) و سپس با انتخاب خود کلاس آزمایشی رزرو کند. تشخیص انتخاب درست استاد بر عهده دانشجو میباشد ودر صورت نیاز به مشاوره میتوانید با پشتیبان تماس بگیرید.

3- مقررات رزرو کلاس با استاد:

بازه زمانی رزرو کلاس: کلاس ها اعم از آزمایشی و یا غیرآزمایشی، در بازه 12 ساعت یا بیشتر قابل رزرو هستند( مگر آنکه تنظیمات پروفایل استاد به نحوی دیگر توسط وی تغییر یابد). لغو کلاس ها: در صورت لغو کلاس در بازه داخل 12 ساعت مانده به زمان کلاس، 20 درصد مبلغ پرداختی برای آن کلاس ودر بازه داخل 3 ساعت مانده به زمان کلاس 30 درصد مبلغ پرداختی برای آن کلاس به عنوان جریمه کسر و مبلغ باقیمانده به کیف پولتان در سایت منتقل خواهد شد. از مبالغ موجود در کیف پولتان میتوانید برای خرید کلاس های آینده خود استفاده نمایید. تغییر زمان کلاس رزرو شده: تغییر زمان کلاس فقط تا 12 ساعت به زمان کلاس امکان پذیر بوده و در داخل بازه 12 ساعت به زمان کلاس، میبایست از گزینه لغو استفاده کرد. عدم حضور در کلاس رزرو شده: اگر اقدام لازم همچون لغو و یا تغییرزمان را برای کلاس خود انجام ندهید، به این معنا است که کلاس را شرکت خواهید کرد. در صورت عدم حضور در کلاس رزرو شده خود پس از 20 دقیقه از زمان کلاس، آن کلاس برگزار شده تلقی شده و به حساب شما منظور خواهد شد.

4- برگزاری کلاس های رزرو شده:

دانشجو متعهد است تا کلاس های خود را با اینترنتی با پهنای باند بالا و پایداری مناسب برگزار کند. دانشجو متعهد میشود تا پوشش عرف و مناسب را در حین برگزاری کلاس ها مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران رعایت نماید. در غیراینصورت مسئولیت و عواقب قانونی آن برعهده دانشجو میباشد. دانشجو متعهد میگردد صرفآ پیرامون موضوع کلاس خود با استاد گفتگو نموده و از صحبت، درخواست ، پیشنهاد ویا گفتکو و بحث کردن درباره موضوعات و مسائل سیاسی، روابط بین کشورها، مذهبی، اعتقادی، جنسی، روابط خصوصی ، اخلاقی و یا هر موضوع نامربوط با موضوع کلاس اجتناب کرده وقوانین ومقررات کشور را رعایت نماید. دانشجو تعهد مینماید تمامی کلاس های رزرو شده خود را از طریق بستر زبان آموز برگزار نماید و در صورت برگزاری بدون هماهنگی کلاس خارج از فضای سایت، زبان آموز هیچگونه مسئولیتی برای پیگیری مشکلات ناشی از برگزاری کلاس خارج از فضای زبان آموز را ندارد. باتوجه به خصوصی بودن فضای کلاس و لزوم حفظ حریم خصوصی استاد، دانشجو تنها با هماهنگی واجازه استاد کلاس و به منظور تمرین و مرور جلسه میتواند کلاس خود را به جهت استفاده شخصی ضبط کند. در صورت به اشتراک گذاری فایل ضبط شده کلاس با سایرین و یا نشرشدن در رسانه های مجازی ویا به هر طریق دیگری ، کلیه عواقب آن با دانشجو بوده و زبان آموز هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت. دانشجو موظف است تا تمامی کلاس های خود را به موقع و بدون تاخیر شرکت کند. زبان آموز تنها بستری برای آموزش و یادگیری زبان های خارجی است، لذا مسئول کیفیت و نوع محتوای آموزشی با استاد ومرتبط با انتخاب دانشجو بوده و زبان آموز تنها بستر ارائه کننده بوده و هیچگونه مسئولیتی ندارد. صراحتا” اعلام می گردد وب‌سایت و خدمات زبان آموز برای مخاطبین بزرگسال ایجاد شده است و برای کودکان زیر 13 سال هدف گذاری و طراحی نگردیده است. لذا استفاده کودکان زیر 13 سال از خدمات و امکانات زبان آموز منوط به همراهی والدین و یا افراد معتمد و بالای 13 سال انها است و مسئولیت عدم رعایت این موضوع و عواقب احتمالی ناشی از آن به هیچ عنوان بر عهده زبان آموز نخواهد بود. دانشجو تعهد مینماید تا قوانین ومقررات کشور و انصاف را در کامنت های خود در پروفایل استاد رعایت نموده و از درج کامنت های توهین آمیز به استاد، زبان آموز و یا هرشخص حقیقی ویا حقوقی دیگری اجتناب کند. دانشجو موظف است تا حداکثر 24 ساعت، به پیام/ تماس دریافت شده از زبان آموز پاسخگو باشد.

5- عودت مبلغ کلاس های خریداری شده شما:

در صورتی که دانشجو از ادامه کلاس های خریداری شده خود صرف نظر کند و امکان ادامه کلاس ها با استاد دیگری نیز در سایت وجود نداشته باشد، مبلغ کلاس های پرداختی برای کلاس های موفق برگزار نشده دانشجو منهای 5% (حق امور اداری) به حساب بانکی دانشجو عودت خواهد شد. استاد تنها برای تدریس به تعداد کلاس های خریداری شده با وی مسئول بوده و خرید دوره های بعدی و ادامه کلاس ها با استاد تنها منوط به فعال بودن استاد در سایت خواهد بود. در صورتی که تعدادی از کلاس های خریداری شده خود را پس از 3 ماه از زمان خرید، همچنان رزرو نکرده وبرگزار نکنید مبلغ پرداختی برای آن کلاس ها به کیف پول شما درسایت برگشته و میتوانید در صورت نیاز برای خرید کلاس با آن استاد یا سایر اساتید براساس قیمت روز استاد اقدام نمایید.بدیهی است از مبلغ موجود در کیف پولتان تنها میتوانید برای رزرو کلاس با قیمت روز استاد استفاده کنید وپول پرداخت شده به منزله خرید خدمات آموزشی بوده وبرابر مقررات زبان آموز ومفاد این توافق نامه قابل عودت نیست.

6- سلب مسئولیت:

دانشجو اطلاع کامل دارد وتصدیق می نمایدکه با وجود تدابیر زبان آموز و فراهم نبودن امکان ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای کلاس اساتید و دانشجویان در محیط برگزاری کلاس در بستر زبان آموز، همچنان ممکن است گاها” امکان استفاده از برنامه‌ها، محصولات و نرم‌افزارهای جانبی بصورت غیر معمول ویا غیر قانونی توسط بعضی مخاطبین و ذخیره‌سازی و ضبط و نگهداری محتوای ارایه شده در کلاسها وجود داشته و قابل پیشگیری نباشد. لذا در صورت انتشار آگاهانه یا غیرآگاهانه محتوای رویدادها توسط استاد و یا دانشجو و یا هرشخص ثالثی، زبان آموز هیچ‌گونه مسئولیتی را بر عهده نداشته و عواقب ناشی از آن تماما متوجه استاد و دانشجو خواهد بود لذا رعایت پوشش عرف و مناسب وسایر تمهیدات مورد نیاز طبق قوانین جمهوری اسلامی توصیه میگردد. زبان آموز صرفا” یک بستر برای برگزاری کلاس آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان میباشد و اساتید همانند دانشجویان برای حفظ یا حذف پروفایل خود دراین بستر کاملا” مختار می باشند و بدیهی است که زبان آموز نمی تواند هیچگونه تعهدی در قبال فعال بودن درازمدت پروفایل استاد در سایت داشته باشد و لذا در صورت غیرفعال شدن پروفایل استاد ، دانشجویان ، میبایست کلاس های خود را با سایر اساتید در سایت ادامه دهند. دانشجو اطلاع دارد که بخش عمده ای از خدمات زبان آموز بر بستر اینترنت ارائه شده و کیفیت این خدمات به زیرساخت ارتباطی فراهم شده توسط فراهم کننده اینترنت کاربران وابسته است. ازاین‌رو دانشجو موظف است تا از اینترنت مناسب و پایدار برای کلاس های خود استفاده کند و در صورتیکه قطع و وصلی های حین کلاس به دلیل نوسانات اینترنت دانشجو باشد، زبان آموز هیچگونه مسئولیتی در عودت مبلغ آن کلاس به دانشجو ندارد. زبان آموز تنها ارائه کننده زیرساخت برگزاری کلاس های آنلاین بوده و همچون سایر بسترهای محتوایی دیگر، هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوا و مطالبی که توسط اساتید در کلاس ها ارائه میشود ندارد.

7- متفرقه:

با توجه به تغییرات سریع ومستمر در حوزه خدمات انلاین زبان آموز مجاز است بصورت مستمرنسبت به اصلاح وتعدیل مفاد این توافق نامه اقدام نموده ونسخه های اصلاح شده آن را در سایت به صورت انلاین به روز رسانی نماید هر ماده ای از این توافق نامه که بنا به دلایلی به طور کلی یا جزیی بی اعتبار یا غیر قابل اجرا گردد تاثیری برمواد دیگر نخواهد داشت زبان آموز از طریق وب سایت،نرافزار موبایل، ایمیل ویا پیام کوتاه ویا تماس پشتیبان اطلاعیه ها وابلاغیه های خود را به کاربران ارسال خواهد کرد واینها مجاری رسمی زبان آموز با کاربران خود خواهد بود. زبان آموز در هرزمانی میتواند وارد کلاس در حال برگزاری شده و نسبت به مانیتورینگ و بررسی کلاس ها اقدام نماید. -کاربران موافقت میکنند که در استفاده از بستر زبان آموز کاملا” قانون مدار، مسوولانه و ومتعهدانه عمل کرده و از حقوق ومنافع مشروع زبان آموز، اساتید ودیگر کاربران حمایت وضمانت به عمل می اورند وچنانچه دانسته ویا ندانسته موجب ایجاد هر گونه خسارتی به زبان آموز یا شخص ثالثی شوند مسوولیت نقص توافق نامه را بر عهده کرفته ومتعهد به پرداخت غرامت وجبران تمامی خسارات مستقیم وغیر مستقیم به زبان آموز ویا اشخاص ثالث اسیب دیده باشند. – کاربر اذعان می نماید که در کمال صحت وسلامت وبا اگاهی کامل متن این توافق نامه را مطالعه وتایید نموده است وبا درک اهمیت وضرورت رعایت هریک از بندهای توافق نامه موافقت می نماید که زبان آموز هیچگونه تعهدی نسبت به دعوی ها، جریمه ها،مجازاتها، مسوولیت ها، هزینه ها و یا ضررهای ناشی از نقص مقررات توسط کاربر ویا اساتید ودیگر اشخاص ثالث نخواهد داشت.

8- قانون حکم و حل اختلاف:

این توافق نامه وفق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم گردیده است و طرفین با استناد به کلیه مفاد و شرایط مندرج در توافق نامه وملحقات وضمیمه های بعدی ملزم گردیدهاند کلیه مفادآن را رعایت نمایند. طرفين توافق نمودند در صورت وقوع هرگونه اختلافي راجع به این توافق نامه ویا تفسیر آن موضوع را از طریق مذاکره دوستانه حل وفصل نمایند ودر غیر این صورت نظر نماینده حقوقی زبان آموز به عنوان داور مرضی الطرفین برای طرفین لازم الاتباع ولازم الاجرا خواهد بود. زبان آموز ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید.
0